ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

Evden eve nakliyat işinde asansör olmaz ise olmazlardandır. Yüksek katlarda merdivenlerden eşya taşıma hem zor hem de belirli riskleri taşır. Bu yüzden firma seçerken Adana asansörlü taşımacılık şirketleri tercih etmenizi öneriyoruz.  Asansörlü evden eve nakliyat ile hem hızlı hem de sorunsuz taşınabilirsiniz.

Takva nakliyat olarak bünyemizde 21 katlı mobil eşya taşıma asansörümüz mevcuttur. 1. Kat üzeri tüm ev taşıma işlerinde mutlaka asansör kullanıyoruz. Şehir içi nakliyat için her semt de asansör kullanıyor ve ya kiraya veriyoruz. Şehirler arası nakliyat  için diğer gidilen illerde beraber çalıştığımız firmaların asansörlerini kiralıyoruz. Kısacası Türkiye'nin her ilinde asansörlü taşımacılık yapacak alt yapımız mevcuttur.

Asansörlü Taşımacılık İçin Fiyatlar Nasıl Hesaplanır ?

Asansörlü taşıma fiyatları kat yüksekliğine bağlı olarak değişir. 10. kata kadar standart olan fiyatlar 10. kata üzeri artış gösterir. Asansörlü evden eve nakliyat için eski ev ve yeni ev için kullanılırsa farklı. Sadece eski ev ve ya yeni ev için kullanılırsa farklıdır. Biz buna aramızda tek taraf asansörlü taşımacılık ve çift taraf asansörlü taşımacılık diyoruz. 

Asansörlü evden eve nakliyat da  eşyalarınız merdiven boşluklarını görmez. Binaların dış cephesinden direk taşıma şirketleri araçlarına yüklenir. Araçlardan da direk evlere çıkarılır. Evlerin balkon ve ya pencerelerine kurulan platform aracılığı ile eşya taşımacılığı yapılır.

Teklif Al

Formu doldurun ardından sizi arayalım.